20/06/2024

Rolex, który „zjadła krowa” odnalazł się po 50-ciu latach.

Tego,  że kupienie zegarka marki Rolex graniczy z cudem, nikomu nie musimy już tłumaczyć. Z pewnością każdy wszedłby teraz w skórę pewnego 95-latka z Wielkiej Brytanii, który odnalazł swój zaginiony zegarek po 50-ciu latach... w trawie. Dlaczego tak długo? Bo zegarek zjadła mu krowa.
14/06/2024

Zegarek z Placem Św. Marka na tarczy. Poznaj Redentore Bellanotte

Miesiąc przed obchodami Święta Odkupiciela, VENEZIANICO zaprezentowało projekt zegarka inspirowanego tym wydarzeniem. Jak zwykle, w przypadku tej marki mamy do czynienia z wyjątkowym modelem. Tym razem w limitowanej edycji na tarczy zegarka ożywa Plac Świętego Marka pod rozgwieżdżonym niebem i fajerwerkami.
11/06/2024

Podoba ci się Rolex Daytona? Oto 6 tańszych alternatyw

Podoba ci się Rolex Daytona, ale chwilowo nie masz wolnej gotówki na jego zakup (ironizowane)?  Na szczęście na rynku zegarków jest wiele modeli inspirowanych tym ikonicznym chronografem, i do tego w dość przystępnej cenie. Przedstawiamy 6 budżetowych alternatyw zaprojektowanych w duchu Rolexa Daytona Paul Newmana. 
04/06/2024

IWC Schaffhausen stworzył zegarek, który cały świeci. Nosił go już Lewis Hamilton.

Pierwsze miejsce Charlesa Leclerca w Grand Prix F1 w Monako nie było jedyną niespodzianką tego dnia. Wiele emocji wzbudził też Lewis Hamilton, który pokazał się z nowym, świecącym zegarkiem IWC Schaffhausen na nadgarstku. 
16/05/2024

Zegarki Michaela Schumachera sprzedano na aukcji za 4,4 mln $. Jeden był wyjątkowy.

8 zegarków z prywatnej kolekcji Michaela Schumachera sprzedano we wtorek na aukcji w Genewie. Poszły za prawie 4 miliony franków szwajcarskich, czyli 4,4 miliona dolarów. Najcenniejszy z nich wylicytowano za ponad półtora miliona dolarów.
14/05/2024

Zegarek gotowy na podbój Marsa. FORTIS AMADEE-24

Wyprawa na orbitę okołoziemską, lądowanie na Księżycu czy badania na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej? To już za mało. Teraz cel zlokalizowany jest jest znacznie dalej — planeta Mars. A w trakcie długiego pobytu na czerwonej planecie "księżycowy" zegarek już nie wystarczy. Potrzebny jest specjalny zegarek przystosowany do tych niezwykle wymagających warunków. A FORTIS  już taki zegarek stworzył. Poznajcie FORTIS AMADEE - 24.